Chcete objevit let za nejlepší cenu?

chorvatské ostrovy automatic

Chorvatské ostrovy – Koločep | In-Chorvatsko

Koločep je malý, ale trvale obydlený ostrov v Dubrovnicko-neretvanské oblasti Chorvatska. Jde o nejjižnější obydlený ostrov celého Chorvatska, který náleží k Elafitským ostrovům v Jaderském moři.

Chorvatské ostrovy - dovolená | Chorvatsko 2019

K Chorvatsku patří i několik stovek ostrovů a ostrůvků. Není možné popisovat každý ostrov, proto zde prozkoumáme ty největší. Krk, Cres, Hvar, Brač a Pag.

Ubytování Chorvatské ostrovy - apartmány, pokoje, chaty a vily...

Jediným kliknutím porovnejte aktuální ceny ubytování na Chorvatských ostrovech od renomovaných evropských agentur. V nabídce stovky objektů všech kategorií a kvality.

Chorvatské ostrovy - stručný přehled a informace

Chorvatské ostrovy - stručný přehled a informace. Ostrov Hvar, Korčula, Brač, Kvarnerské ostrovy, Rab, Pag, Krk, ostrovy Střední Dalmácie a další.

Ostrov Mljet – jeden z nejkrásnějších chorvatských parků

Ostrov Mljet bývá označován jako jeden z nejzelenějších chorvatských ostrovů. Na délku měří 48 km a 70 % jeho plochy zabírají nádherné lesy.

Seznam ostrovů Chorvatska – Wikipedie

Ostrovy se také nacházejí na jezerech a řekách ve vnitrozemí. Na ostrovech žije celkem 121 368 obyvatel.

Méně známé chorvatské ostrovy a ostrůvky -

Chorvatsko tvoří převážnou část východního pobřeží Jadranu. Pobřeží co do členitosti trumfne v Evropě jen Norsko, je povětšinou vápencové, vysoké skály strmě spadají do moře, ale na jiných místech jsou bez přechodu vystřídány nízkým...

Chorvatské pobřeží a ostrovy

Pobřeží Chorvatska lemuje Jadran neboli Jaderské moře, které je teplé a příjemné. Tato oblast je turisticky velmi navštěvovaná díky pobřeží a ostrovům.

Chorvatské ostrovy

Všechny jsou rozesety v teritoriálních vodách Chorvatska, které zaujímají plochu cca 31 000 km2. Na všech jadranských ostrovech žije v současnosti okolo 125 tisíc obyvatel.

Chorvatské Ostrovy

Chorvatské ostrovy jsou méně navštěvované než-li letoviska na pevnině. I přesto se najde mnoho českých turistů, kteří chorvatské ostrovy upřednostňují pro svůj klid a nezničenou přírodu.

Hromada spokojených klientů

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Slevové letenky za výhodné ceny

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Pátrat po letenkách