Chcete objevit let za nejlepší cenu?

kréta jegyek súlyozása

Tajuplná Kréta

Ahoj přátelé, tak jsem zase doma z dovo! Dva týdny na Krétě a pak ještě pár dnů na vodě v Alpách byly opravdu nádherné. Přivezla jsem asi třináct set úžasných fotek, tak zase bude na co koukat.

Kréta a tipy na výlet |

Kréta je opravdu nádherná. Pokud jste ještě nenavštívili Krétu, učiňte tak přes léto! Nechte se zlákat k objevování tohoto úžasného ostrova.

Kréta VI - kaňon Kourtaliotiko

Jak už jsem povídala, ze základny v Damnoni na jižním pobřeží Kréty jsme se s Radkem vypravili i na několik výletů na motorce. První z nich byl přes divokou soutěsku Kourtaliotiko k minojskému paláci Festos, k vykopávkám vily Agia Triada,

Kréta - informace

Informační stránky zaměřené výhradně na ostrov Kréta v Řecku. Popisy míst na Krétě, doporučení cestovatelům, počasí.

Kréta - památky, zajímavosti, letenky | Řecko |

| Kréta: Kréta je jedním z nejkrásnějších řeckých ostrovů a patří k turisticky nejvyhledávanějším místům pro letní dovolenou. Tento slunečný středomořský ostrov vás zaujme nejen svými ušlechtilými památkami.

Kréta X - Matala a Komos

Matala je sama o sobě velmi krásné místo, ale má i svoje mouchy... :-) Bájná zátoka před příchozím rozevře takovýto úžasný pohled. Přesně tady, přátelé, vysadil bůh Zeus proměněný v býka krásnou fénickou princeznu Europu, kterou na Krétu

Pláže na Krétě - 7 nejkrásnějších pláží na ostrově Kréta.

Jaké pláže jsou na Krétě nejhezčí? Zde je 7 nejkrásnějších pláží na Krétě. Které pláže navštívit? Pláž Elafonissi, Balos, Vai a další stojí za návštěvu!

Historie ostrova Kréta

Kréta se nejvíce proslavila Minojskou civilizací. Bez mínojských věcí by šlo o obyčejný řecký ostrov.

Ostrov Kréta - základní informace o ostrově Kréta

Kréta je současně 5. největším ostrovem ve Středozemním moři. Na severním pobřeží je omývána Krétským mořem, na jihu pak mořem Libyjským.

Ostrov Kréta

Na Krétě jsou recenzované zejména tyto hotely: Aparthotel Apollo, Armava, Atali Village, Cactus Beach, Corali Beach, Creta Mare, Dimico, El Greco, Eri Beach, Fereniki, Frangiskos, Gortyna, Lisa Mary, Magda, Maravel Land, Niko Elen, Oceanis...

Hromada spokojených klientů

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Slevové letenky za výhodné ceny

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Pátrat po letenkách