Chcete objevit let za nejlepší cenu?

luxus hotel in počasí mallorca

Menorca informace pro turisty |

Doprava letecky. 02:20 h. Popis. Je druhý největší ostrov Baleár, ani zdaleka však není tak známá jako její sousedka Mallorca nebo Ibiza. Najdeme zde klid, krásnou přírodu s bujnou vegetací, autentické prostředí vesniček, skalnaté a občas i písečné p

Počasí na Mallorce • CK Blue Style

Dovolená na Mallorce - vše co potřebujete vědět. Hledáte-li místo se zajímavou historií a fantastickou přírodou, kde můžete zažít pulsující španělský temperament i klid a neobvykle pohostinné lidi, pak je návštěva tohoto ostrova ta správná dovolená.

Počasí na Mallorce v září - Září je teplé, Mallorca má až 34°C

Počasí v druhé polovině září – typicky je ještě celkem pěkně, polojasno nebo jasno a denní maxima od 27°C do 31°C. Ale zažil jsem na Mallorce i chladnější a deštivější počasí, a to to bylo zhruba v půlce září. Tj. 100% se to říct nedá.

Počasí Menorca - aktuální teploty, předpověď počasí ...

Sledujte aktuální počasí pro destinaci Menorca a získejte předpověď až na 15 dní dopředu spolu s grafem dlouhodobých průměrných teplot a srážek. Počasí Menorca - aktuální teploty, předpověď počasí |

Dovolená Mallorca | Mallorca zájezd levně

Dovolená Mallorca. Jaká je dovolená podle vašich představ? Máte rádi luxus a pohodlí u moře, nebo raději poznáváte historické památky či máte rádi přírodu a procházky v ní? Ať už se vám zamlouvá cokoliv, najdete to na ostrově Mallorca. Právě proto tu

Výlety na Mallorce • CK Blue Style

Dovolená na Mallorce - vše co potřebujete vědět. Hledáte-li místo se zajímavou historií a fantastickou přírodou, kde můžete zažít pulsující španělský temperament i klid a neobvykle pohostinné lidi, pak je návštěva tohoto ostrova ta správná dovolená.

Počasí Mallorca | Teploty Mallorca -

Počasí na Mallorce Mallorca se nachází ve Středozemním moři, které velmi ovlivňuje tamní klima. Léta jsou převážně suchá a teplá a zimy mírné , ačkoliv teploty pod bodem mrazu také nejsou výjimkou.

Svatba Luxus - Posts | Facebook

Svatba Luxus. 594 likes. Když si Vy řeknete ANO, my zařídíme zbytek. Jsme svatební agentura. Zabýváme se kompletním plánováním a realizací svateb od A-Z. Ani floristika a design nám není cizí.

Počasí Costa Calma, předpověď na 10 dní

Dlouhodobá předpověď počasí na 10 dní Costa Calma, Španělsko, aktuální počasí Costa Calma, dlouhodobé průměrné teploty a dešťové dny podle měsíců v roce.

Počasí Mallorca - aktuální počasí + předpověď na 14 dní ...

Mallorca vás v létě přivítá jasnou oblohou, teplotami vzduchu přesahujícími 30°C a krásně prohřátým mořem. Ale pozor! Neplatí to vždy. Ještě před vaším odletem z ČR si proto předem zjistěte, jaké vás čeká na Mallorce počasí a jak vysoké teploty vzduc

Hromada spokojených klientů

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Slevové letenky za výhodné ceny

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Pátrat po letenkách