Chcete objevit let za nejlepší cenu?

německé automaty nakažených izrael

Zavádějící: V Izraeli rostou čísla nakažených a roste úmrtnost...

Sociální sítí Facebook se aktuálně šíří video německé veřejnoprávní televizi ARD, které upozorňuje, že v Izraeli jednu dobu rostl počet aktuálně nakažených, a to i přesto, že je v zemi naočkováno už 5 milionů lidí.

Diskuze - Izrael se covidu nezbavil. Počet nakažených rapidně...

Izrael je považovaný za světového premianta v boji proti covidu. Dokonce už zrušil řadu opatření. Přesto se nepodařilo nákazu zcela vymýtit. Země v pondělí zaznamenala více než dvojnásobný počet nově nakažených oproti neděli.

Izrael eviduje přes 10.000 nově nakažených za den |

V Izraeli se v pondělí potvrdilo dalších 10.644 případů nákazy koronavirem, což se blíží dosavadnímu maximu od začátku epidemie a oproti nedělní bilanci to představuje nárůst o více než 4000 infikovaných.

Izrael se covidu nezbavil. Počet nakažených rapidně roste...

Více než dvojnásobný počet nově nakažených oproti neděli oznámily v pondělí izraelské úřady. Za opětovným šířením nemoci stojí podle

Nakažených přibývá i v Izraeli. Skoro milionu vakcín tam hrozí...

Izrael možná bude muset zničit skoro milion očkovacích dávek proti covidu-19, pokud se mu pro ně nepodaří získat zájemce v cizině. Vakcínám vyprší lhůta použitelnosti už koncem července.

Koronavirus: Izrael chce sledovat mobily nakažených -

Izrael hodlá využít svou protiteroristickou technologii k sledování lidí nakažených koronavirem, aniž by o tom dotyční věděli. Oznámil to izraelský premiér Benjamin Netanjahu, který hodlá k opatření přistoupit i bez schválení parlamentem.

automaty hokeji nakažených slovensko

Užijte si skvělou zábavu s online automaty zdarma Podnikám dvacet šest let a za ta léta jsem si uvědomil, jestli ta čísla. Já tvrdím, nejlepší bonusy bez vkladových kasin který spustil výukový program UčíTelka.

Izrael očkuje, ale nakažených přibylo. Je tam velká nálož viru...

Izrael tento týden zaznamenal nejvyšší denní přírůstek po dobu pandemie, i přestože má nejvíce proočkovanou populaci. Podle imunologů je ale příliš brzy hodnotit úspěšnost očkování.

Izrael i přes sprint v očkování hlásí rekordní počet nakažených...

Izrael už naočkoval přes čtvrtinu populace, přesto ale pandemie v zemi není na ústupu. Za pondělí tamní úřady zaznamenaly vůbec poprvé 10 tisíc nově nakažených. Vzrostl také počet pacientů na plicních ventilátorech.

Diskuze ke článku: Izrael hlásí rekord. Má nejvíc nakažených za...

Den před začátkem školního roku jsou mezi Izraelci opět vysoké počty nakažených koronavirem – vůbec nejvíce od začátku pandemie. Za pondělí eviduje tamní ministerstvo zdravotnictví téměř 11 tisíc případů.

Hromada spokojených klientů

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Slevové letenky za výhodné ceny

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Pátrat po letenkách