Chcete objevit let za nejlepší cenu?

portugalsko fotbal piknik dětská sestava přírodní

Marimex sestava dětská dřevěná Piknik (11640203) |

Výrobek není určen pro komerční využití. Rozměry 1ks zabaleného zboží – Výška v cm: 7; Šířka v cm: 39; Délka v cm: 96,50; Váha brutto v kg: 7.

Tradgard Zahradní dětský set Piknik přírodní od 1 190 Kč...

Dětská dřevěná souprava Piknik k posezení či hře pro ty nejmenší. V přírodní verzi bez nátěru, lze natřít podle potřeby. Technické údaje: výška výrobku: 45 cm...

Rojaplast Piknik set 160 cm přírodní |

Zahradní sestava z masivního borovicového dřeva v přírodním nelakovaném provedení. Set obsahuje široký stůl spojující dvě sedací lavice. Dřevo podléhá certifikaci FSC. Místo až pro 4 osoby při limitující váze jednotlivce do 100 kg.

Marimex Piknik dětská sestava přírodní od 899 Kč -

Marimex Piknik dětská sestava přírodní v 3 obchodech na Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství.

Marimex sestava dětská dřevěná Piknik přírodní |

Dětská dřevěná souprava Piknik v přírodním designu slouží k posezení či hře pro ty nejmenší. Děti si mohou společně malovat, odpočívat nebo si dát svačinku.

Sestava dětská dřevěná Piknik přírodní | Marimex -

Sestava dětského dřevěného stolku a dvou lavic. Dodáváno v rozloženém stavu v kartonové krabici včetně spojovacího materiálu. Dřevo není povrchově ošetřeno, doporučujeme impregnovat.

Marimex sestava dětská dřevěná Piknik přírodní (11640359...

Marimex sestava dětská dřevěná Piknik přírodní (11640359) - Sestava dětského dřevěného stolku a dvou lavic. Dodáváno v rozloženém stavu v kartonové krabici včetně spojovacího...

Tradgard Piknik Dětský set přírodní od 1 190 Kč -

Tradgard Piknik Dětský set přírodní v 5 obchodech na Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství.

Marimex sestava dětská dřevěná Piknik (11640203) | Onlineshop...

Marimex sestava dětská dřevěná Piknik (11640203) - Dětská dřevěná souprava Piknik slouží k posezení či hře pro ty nejmenší. Veselé barevné provedení - žlutá, modrá,..

Dětský set Piknik - přírodní - Nábytek DAKA

Dětská dřevěná souprava Piknik k posezení či hře pro ty nejmenší. V přírodní verzi bez nátěru, lze natřít podle potřeby. Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné...

Hromada spokojených klientů

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Slevové letenky za výhodné ceny

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Pátrat po letenkách