Chcete objevit let za nejlepší cenu?

severní izrael král cestovatel

Izrael - cestování po Svaté zemi. - Ostatní |

Na letošní únor jsme si naplánovali návštěvu památek v Izraeli. Základnu jsme zvolili v Tel Avivu a odtud jsme chtěli vyrážet na výlety. Přes Booking jsem zarezervoval ubytování a když nám dcera zajistila letenky, začali jsme plánovat místa...

Historie Izraele a Palestiny - stručné dějiny země | CK Mundo

Židovský král Herodes Veliký započal kolem roku 20 př. n. l. s přestavbou Chrámu. Ježíšovo narození a následné šíření křesťanství dalo zdejšímu vývoji další dimenzi.

Severní Izrael -

Cesta po zajímavých místech severního Izraele, Haifa, Akko, Nazaret

Krásy Izraele (Izrael) 2022 a 2023 | CK Alvarez

Poznávací okruh Izraelem se zkušenou českou průvodkyní. Navštívíte přístav Haifa, základnu křižáků, starodávné Jericho a okolí Galilejského jezera. Duchovní most všech národů – Jeruzalém.

Biblické severní království Izraele (Samaria) - 2022

Po rozchodu od Judy k jihu, Samaria byl převzat Neo-Asyrian Říše v 720 př.nl.

Izrael - pevnost Masada nad Mrtvým mořem | Izrael na...

V Judské poušti v jižní části Izraele, 450 m metrů nad hladinou Mrtvého moře, u dávných cest spojujících starověký Moáb a Edom s Judeou, se nachází na izolovaném skalním útesu pevnost Masada.

Izrael - Jordánsko | Poznávací zájezdy do Izraele

Žádný cestovatel nemůže zůstat v klidu nad jeho bělo-žlutou kamennou krásou, která je charakteristická pro toto specificky posvátné město.

Izrael: Tisícileté čekání na vlastní stát | 100+1 zahraniční...

Brzy se rozpadl také svazek severních izraelských kmenů a kmenů jižních (Judy a Benjamína), čímž vzniklo tzv. severní království neboli Izrael (Izraelské království neboli Efraim) a jižní království neboli Juda (také Judské království...

Severní velitelství (Izrael) – Wikipedie

Severní velitelství (hebrejsky: פיקוד צפון, Pikud Cafon; často zkracováno na Pacan) je oblastní velitelství Izraelských obranných sil.

Izrael na vlastní kůži - reportáž číslo pět -

Stáhlo se sem množství arabských uprchlíků z oblastí obsazených Izraelem. Tento příliv uprchlíků natrvalo změnil demografickou strukturu města, křesťané ztratili většinu na úkor muslimů.

Hromada spokojených klientů

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Slevové letenky za výhodné ceny

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Pátrat po letenkách