Chcete objevit let za nejlepší cenu?

seznam památek unesco agency dovolená

Památky Unesco v ČR plus seznam památek v Česku |

Památky Unesco jsou velkým turistickým lákadlem. To, bohužel, ke škodě jak památek, tak samotných návštěvníků. Česká republika má celkem 12 památek, které jsou zapsány na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví.

Unesco památky ČR

Památky Unesco najdete přehledně také na naší podrobné mapě.

Památky Unesco v ČR | Seznam památek Unesco - Praha, Kutná Hora...

Mezi památky Unesco na území České republiky náleží především celistvě dochovaná historická jádra našich nejvýznamnějších měst a jedné vesnice. Mezi městy jmenujme město Praha, Kutná Hora, Telč a Český Krumlov.

Zájezdy po památkách unesco | skryté perly s

Cestujte s cestovateli – profíky. Na zájezdech po památkách Unesco s průvodcem uvidíte skvosty Říma, Neapole, Petrohradu, Bordeaux, Lisabonu nebo třeba největší písečnou dunu v Evropě.

Hlavní město Praha - Památky Unesco

V České republice se nachází celkem 12 památek Unesco. Mezi dvanáct památek patří arcibiskupské město Kroměíž, staré horní město Kutná Hora, náves jihočeských Holašovic, město Rožemberků Český Krumlov, Vila Tugenthat v Brně, krásné...

Chorvatsko - památky Unesco, seznam památek Unesco | Novalja

Památky Unesco v Chorvatsku: katedrála Šibenik, Eufraziova bazilika Poreč, Diokleciánův palác Split, Trogir, Dubrovník, Plitvická jezera, Starigradsko polje.

Dovolená Egypt - Marsa Alam | od Student Agency

Porovnejte si ceny zájezdů do Marsa Alam. Vyberte si ten nejvýhodnější all inlcusive zájezd do Egypta. Vydejte se do Marsa Alam a zažijte perfektní dovolenou: krásné pláže, čisté moře a korálové útesy v Marsa Alam čekají jen na vás.

Seznam památek Unesco |

Seznam světového kulturního a přírodního dědictví Unesco v současné době zahrnuje 878 objektů ve 145 zemích. Z toho 679 památek kulturních, 174 přírodních a 25 památek kombinovaných.

Památky Unesco v ČR: Seznam památek Česká republika

Památky zapsané na světovém seznamu dědictví Unesco jsou význačné kulturní či přírodní místa či předměty, které měli důležitý vliv pro člověka či planetu nebo jsou ...

Unesco památky - České dědictví Unesco

Oficiální webové stránky sdružení České dědictví Unesco představující památky v České republice zapsané do seznamu světového dědictví Unesco a města, ve kterých se nacházejí.

Hromada spokojených klientů

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Slevové letenky za výhodné ceny

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Pátrat po letenkách