Chcete objevit let za nejlepší cenu?

srbsko chorvatské bůh války

Chorvatské jaro – Wikipedie

Chorvatské jaro (chorvatsky Hrvatsko proljeće, kolokviálně i Maspok (masovni pokret, doslova masové hnutí) byl liberalizační proces v Socialistické republice Chorvatsko v období titoistické Jugoslávie.

Bůh války (2017) | Tvůrci |

Herecké obsazení ve filmu Bůh války (2017). Přehled 16 herců, které uvidíš ve filmu.

Bůh, rodina a vlast. Rozhovor o nacionalistickém rocku – A2larm

Maďarský hudební mainstream v posledních letech, pod vládou konzervativní a nacionalistické strany Fidesz, zažil nástup takzvaného národního rocku, tedy rockové hudby s patriotickými a folkovými elementy.

Srbsko a Srbové: stíny války, nebo světlo smíření? | Plus

Od počátku válek na Balkáně uběhne zanedlouho už 20 let. Evropa se kvůli nim změnila a v její západní a severní části žije přes milion srbských imigrantů.

Chorvatská válka za nezávislost a operace Blesk a Bouře...

‌Občanská válka v Jugoslávii začala, když 25. června 1991 Slovinci vyhlásili slovinskou nezávislost a svrchovanost. Protože ve Slovinsku nežila…

Chorvatský prezident vyhrožuje válkou

Chorvatský prezident vyhrožuje válkou Chorvatský prezident Stipe Mesić pohrozil včera vojenskou intervencí v případě, že Bosna vyhlásí referendum o rozdělení země. Srbskobosenský premiér odpověděl prohlášením, že Mesić touží svou kariéru...

Vyhnání a genocida: Den smutku za Srby zabité Chorvaty - pokec...

4. srpna Srbsko uctilo památku obětí jedné z největších etnických čistek po druhé světové válce v Evropě – chorvatské operace „Bouře“.

Srbové vs. Chorvati | 2020

Vina z války, válečné ztráty a válečná kompenzace jsou však stále aktivním tématem. Někteří lidé stále nevědí, kde jsou pozůstatky svých blízkých, na chorvatské a srbské straně - i když více informací o ztrátách z naší chorvatské strany.

Chorvatsko vyzve Srbsko. Vzpomínky na válku probouzí dávné...

Páteční kvalifikace o postup na fotbalové MS 2014 Chorvatsko - Srbsko nebude žádným poklidným soubojem dvou sousedních zemí. Vzpomínky na válku stále rozdmýchávají silné emoce, i když se tomu obě strany snaží zabránit.

Když v Evropě žijeme, tak tam patříme | Protestant nezávislý...

I lidé, kteří žijí v srbsko-chorvatském manželství, si rozdíly ani neuvědomují. Mezi „malými“ lidmi by k problémům ani nedošlo, kdyby je nehecovali politici a novináři.

Hromada spokojených klientů

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Slevové letenky za výhodné ceny

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Pátrat po letenkách